Klubbmästerskap 20 Augusti

 

 

 

 

 

Upplägg

Alla tider efter 10.00 är ca. tider.

09.00 - Anmälan öppnar

10.00 - Första start

12.00 - Efter målgång i sista heatet på stora banan kör vi heaten på knattebanan, dit går vi allihop och hejar på våra knattar.

Lunch - Grillas och serveras på knattebanan efter målgång.

XX.XX - Heat 2 i alla klasser

XX.XX - Efter målgång i sista heatet på stora banan kör vi heaten på knattebanan, dit går vi allihop och hejar på våra knattar.

Tabell

Olle

Nr Namn Race 1 Race 2 Totalt
1 Olle 50 - 50
2 Olle 48 - 48
         

Tabell

Nr Namn Race 1 Race 2 Totalt
0 Olle 50 - 50
1 Olle 48 - 48
2 Olle 46 - 46
3 Olle 44 - 44
4 Olle 42 - 42

Tabell

Nr Namn Race 1 Race 2 Totalt
0 Olle 50 - 50
1 Olle 48 - 48
2 Olle 46 - 46
3 Olle 44 - 44
4 Olle 42 - 42

Tabell

Nr Namn Race 1 Race 2 Totalt
0 Olle 50 - 50
1 Olle 48 - 48
2 Olle 46 - 46
3 Olle 44 - 44
4 Olle 42 - 42

Tabell

Nr Namn Race 1 Race 2 Totalt
0 Olle 50 - 50
1 Olle 48 - 48
2 Olle 46 - 46
3 Olle 44 - 44
4 Olle 42 - 42

Anmälda till klubbmästerskapet

Antal Namn Klass Klubb
1 Marcus Åberg Motionär Kinds MK
2 Gabriel Åberg 85G Kinds MK
3 Mattias Tervahauta Übersnabb Kinds MK
4 Jonathan Fransson Übersnabb Kinds MK
5 Fredrik Sahlin Motionär Kinds MK
6 Christoffer Skansen Motionär Förvirrad
7 Emil Callheim Motionär ?
8 Lukas Übersnabb Kinds MK
9 Hampus Motionär Kinds MK
10 Simon Svedberg Übersnabb Kinds MK
11 Drutten Motionär Kinds MK
12 Claes i Sund Motionär Kinds MK
13 Sebbe Übersnabb Kinds MK
14 Linus Antonsson 85U Kinds MK
15 Albin hagenbrant Übersnabb Kinds MK
16 MATTIAS Übersnabb Kinds MK
17 Göran Sörensen Motionär Kinds MK
18 Olle Larsson Motionär Kinds MK
19 Nicke Berggren Motionär Kinds MK
20 Jenny Svedberg Übersnabb Kinds MK
21 Daniel Åkerlund Motionär Kinds MK
22 Sebastian Johansson Motionär Kinds MK
23 Richard Kling Motionär Kinds MK
24 Kristoffer Kristensen Motionär Kinds MK
25 Felix Johansson Motionär Kinds MK
26 Patrik Johansson Motionär Kinds MK
27 Melker Bengtsson 65G Kinds MK
28 Peter Svensson Übersnabb Kinds MK
29 Alexander Simonsson Übersnabb Kinds MK
30 jimmi källid Motionär Kinds MK
31 - Klass
32 - Klass
33 - Klass
34 - Klass
35 - Klass